Haber

Rıdvan Dilmen TFF’yi canlı aradı: Bir an önce açıklayın

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın Ümraniyespor’u 2 golle yenme çabasını TV8.5 ekranlarında değerlendirdi. Önümüzdeki dönemde herhangi bir teknik direktör ve yönetim değişikliği olmayacağını düşünen Dilmen, doğru planlamayı yapabilmek için TFF’den yabancı kuralıyla ilgili net bir açıklama yapmasını istedi.

“YABANCI KONU AÇIKLANMALIDIR”

Dilmen yaptığı açıklamada, “TFF’ye sesleniyorum, bir an önce bu yabancı numara meselesini açıklamaları gerekiyor. Ligin mesafesi çok daraldı, ligi artık planlayın. Dört büyüklerin kontrat atakları var. Toplamda 120 milyon dolar Bu yurt dışı meselesini bir an önce açıklamaları, iyi plan yapabilmeleri için faydalı olur” dedi. ifadelerini kullandı.

“YANLIŞ TRANSFERDEN KAÇINMAK İÇİN BUNU YAPMALILAR”

Dilmen ayrıca, “Önümüzdeki dönem dört büyükler muhtemelen aynı hocalarla devam edecek gibi görünsün. Beşiktaş bu kadar, Trabzonspor yeni hoca aldı, İsa şu an Fenerbahçe’de kalacak gibi görünüyor, Galatasaray olursa. şampiyon, esasen kalacak. Gruplarda. Peki yönetim tamam, teknik direktörler tamam, oyuncu durumu belli olursa iyi olur. Yanlış transferlere yol açmamak için bunu yapmaları gerekiyor.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu