Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘kilim’ ve ‘kurşun’ tepkisi!

İSTANBUL (İGFA) –Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yerel yönetim tarafından hayata geçirilen 97 eser ve hizmetin toplu açılış törenine katıldı.

Bağcılar Belediyesi’nin 15 Temmuz’da düzenlediği Demokrasi ve Milli İrade Meydanı yatırımlarıyla ilgili toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye hizmet binasından hükümet konağına, yaşlı yaşam merkezine kadar 97 eseri resmen hizmete açtıklarını bildirdi. , park ve bahçeler toplamı ile 3 milyar. 412 milyon lirayı aşan bu hizmet ve yatırımların Bağcılar’a hayırlı olmasını diledi.

Deprem bölgesindeki çalışmalara ilişkin vatandaşlara açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bağcılar’ın bölgeye yaptığı yardım miktarının 250 milyon lirayı geçtiğini anlatarak, “Bağcılar Belediyesi’ni tebrik ediyorum.

“Kemal Bey, siz İzmir milletvekilisiniz, belediyeye ne yaptığınızı anlatın” diyen Erdoğan, vatandaşlara seslenerek, “Çok çalışacağız, 14 Mayıs’ta gereken dersi vereceğiz” dedi. Erdoğan, “Biz bu millete efendi değil, uşak olmaya geldik. Bağcılar’ı hiç ihmal etmiyoruz. Bağcılar’ın yeri bizim gönlümüzde ayrıdır. Bakırköy’deyken burayı çizmelerle çok gezdik.”

“BU TÜR TAYYİP ERDOĞAN’IN HAYATINDA HİÇ OLMADI”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yönelik saldırıdan kendisini sorumlu tutmasını da eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hanım beni çok gergin buldu, bana papatya çayını tavsiye ediyor. Kendisine rezene çayını tavsiye ettik. bizim yönlendirmemiz şeklinde. Vurulduğu haberini yaydı. Tayyip Erdoğan’ın hayatında böyle bir ahlaksızlık, böyle bir alçaklık hiç olmadı. Geçmişinizde var mı bilmiyorum. Failler ortaya çıktı, çıkabilir mi? Şimdi özür mü diliyorsun? Ve inşallah sandıkları patlatacağız” dedi.

ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’YA TEPKİ!

Siyaset sahnesinde yaşananları özetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kimin kiminle olduğunu görüyorsunuz. Bir yanda 15 Temmuz’da sokağa çıkan Cumhur İttifakı, diğer yanda 7’li parti var. Koalisyon. Kemal Bey teröristlerle ortalıkta dolaşıyor. Kemal Bey? “Yolculuğa devam edin. Bir yanda önce vatan diyen büyük bir birlik var. Burada hesap birliği yoktur. Diğer tarafta Türkiye’nin güvenliğini müzakere konusu yapan bir ekip var” dedi.

Konuşmasının sonunda kendisine verilen seccadeyi teslim alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu seccade ayakkabıyla gezmek için değildir. 15 Mayıs’ta Allah’ın izniyle bu seccadenin üzerinde şükür namazı kılacağız. “

habersalpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu