Yaşam

Burhaniye Belediyesi Fotoğraf Yarışması Başladı

Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenen ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından onaylanan “1. Ulusal Körfezin İncisi Burhaniye Fotoğraf Yarışması” 1 Şubat itibariyle başladı.

Ödüllü fotoğraf yarışmasında heyetin detaylı incelemeleri sonucunda dereceye girenlere TFSF’nin altın-gümüş-bronz madalya ve plaketinin yanı sıra para ödülü de verilecek. Birinciye 10.000 TL, ikinciye 8.000 TL ve üçüncüye 6.000 TL verileceği yarışmada üç kişi 5.000 TL bedelle mansiyon alırken, Burhaniye Belediyesi özel ödülünü alacak kişi ise 5.000 TL ödül kazanın. 30 sergi ve 10 satın alma ödülünün sahipleriyle buluşacağı Burhaniye Belediyesi Körfezin İncisi Burhaniye Fotoğraf Yarışması 21 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek.

Gerekli şartları taşıyan fotoğrafların TFSF resmi internet sitesine yüklenmesiyle uygulanan yarışın detayları, federasyonun resmi internet sitesinde de şartnameyle birlikte yayınlandı.

Burhaniye’nin güzelliklerini ölümsüzleştirmek için tüm fotoğraf severleri Burhaniye’ye davet eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Körfez’in incisi Burhaniye’nin fotoğraf yoluyla tanıtımına, tarihine, doğasına, turizmine, geleneksel etkinliklerine, ilçemizin kültür-sanat, sosyal hayatı, bireysel ve sosyal hayatı. Toplum hayatından kesitler sunmayı amaçladığımız yarışmamız başlamıştır. Tüm fotoğraf severleri yarışmamıza davet ediyoruz.” dedim.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu