Haber

Antalya Büyükşehir’den Serik Çandır Hal’e modern dokunuşlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Serik Çandır Toptancı Hal’de başlattığı yenileme ve modernizasyon çalışmaları aralıksız devam ediyor. Depo binalarının dış cephe tadilatlarını tamamlayan gruplar, çatı izolasyonu imalatına da başladı.

Yerel kalkınma unsuruyla Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in tarım alanına yaptığı takviyeler, üretimden pazara her alanda devam ediyor. Bu kapsamda Antalya’da yeni salonlar inşa eden Büyükşehir Belediyesi, kurucuların ve üreticilerin daha iyi hizmet verebilmesi için mevcutları modernize ediyor. Serik ilçesinde yaklaşık 50 dönüm üzerinde 68 işyerinin bulunduğu Çandır Toptancı Hali de Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileniyor.

DEPO BİNALARI YENİLENDİ

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalarda halının yıpranan yerleri yeniden düzenlenerek daha modern hale getirildi. Çandır Çarşısı’nda bugüne kadar ihmal edilen kanalizasyon sorunu da çözüldü. Yıllardır bakımsız kalan depo binalarının dış cephe tadilatlarını tamamlayan ekipler, çatı izolasyonu imalatına da başladı. İdari binada iç ve dış tadilat ve düzenleme çalışmaları devam etmektedir.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kahta-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu