Haber

Ali Koç Fenerbahçe Genel Kurul videosu İZLEYİN! Ali Koç Fenerbahçe kongre videosunu HD İZLEYİN! Ali Koç Fenerbahçe Genel Kurul konuşması!

Fenerbahçe Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Olağan Mali Genel Kurul toplantısında açıklamalarda bulundu. Koç’un konuşması sırasında salonda arbede yaşandı. Kongre üyelerinin anlaşmazlığı nedeniyle genel heyete orta yol verildi. Ortadan sonra Koç, konuşmasına kaldığı yerden devam etti. İşte Ali Koç Fenerbahçe Genel Delegasyonu’nun görüntüsü İZLE! Ali Koç Fenerbahçe kongre videosunu HD İZLEYİN! Ali Koç Fenerbahçe Genel Kurul konuşması!

ALİ KOÇ FENERBAHÇE GENEL KURUL GÖRSELİ İZLE

Ali Koç’un konuşması sırasında bir grup üye arasında kavga çıktı. Divan Başkanı Uğur Dündar’ın tüm uyarılarına rağmen olaylar durulmadı. Fenerbahçe Lideri Ali Koç olaylar nedeniyle konuşmasına devam edemezken Dündar genel kurula 15 dakika ara verdi. Ortaların bitiminden sonra kürsüye çıkan Koç, uzun süre ayakta alkışlandı. Koç, yaptığı ilk açıklamada, “Eski kulüp çalışanlarının orada bulunması da anlamlı ve tesadüf değil” dedi. Söz konusu.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un açıklamaları şöyle:

“SÖYLENECEK ÇOK ŞEYİN MEŞRUİYET PAYI YÜKSEKDİR”

“Bugünkü toplantıdan alınacak çok mesaj var. Verilecek çok mesaj var. Bu mesajları nasıl kullanacağız? Önemli olan bu. Bugün düzen biraz karışık oldu. Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar karar vermiş 40 kişi daha konuşacak onları da dinlemek için sabırsızlanıyorum canı sıkıldı söyleyecek sözü var.

“SAMANDIRA’DAN PETROL GİDİYORSA, FUTBOL BAŞARISI DEĞERLİYSE”

Metin Sipahioğlu, Fenerbahçe’nin çıkarlarını düşünen biri. Rakamları açıkladı, eski lider de açıklama yaptı. Altın bulursan petrol çıkar Samandıra’dan… Futbolda başarı yoksa hiçbir şeyin değeri yok. Senin tarafında olsaydım, seninle aynı fikirde olurdum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu