Haber

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Safranbolu ve Ovacık’ı ziyaret etti

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Safranbolu ve Ovacık ilçelerindeki esnaf ve köyleri ziyaret ederek çeşitli etkinliklere katıldı.

İlk olarak Safranbolu ilçesinde esnafı ziyaret eden Şahin, talep ve ricaları dinleyerek yapacaklarını anlattı. Şahin, daha sonra iki dönem Safranbolu Belediye Başkanlığı yapan Nihat Cebeci’yi ziyaret ederek sohbet etti. Geçtiğimiz dönemde AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş’i iş başında ziyaret eden Şahin, ilçe adına görüş alışverişinde bulundu. AK Parti Safranbolu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi babası Sine Köyü Muhtarı Mustafa Çetinkaya ile Tokatlı ve Çevre Köyleri Orman Kooperatifi Başkanı Ali Çetinkaya’yı rahatsızlığı nedeniyle evinde ziyaret eden Şahin, geçmiş olsun dileklerini iletti. yakında.

Safranbolu’nun Gayza köyüne giden Şahin, köylülerin talep ve isteklerini dinleyerek gerekli çalışmaları yapmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Milletvekili Şahin, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İl Başkan Yardımcısı Ali Erorhan, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, AK Parti Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Soğanlı, Yaylacılar, Avlağıkaya, Belen, Ovacık ilçesi Erkeç, Çatak, Taşoğlu, Yaka, Başboyunduruk ve Boduroğlu, köyün Beşirağa Mahallesi’ni ziyaret ederek köylülerle görüştü.

Büşra Güneş’in Pelitçik köyünde düzenlenen nikah ve Mevlid-i Şerif programına katılan Şahin ile 27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş’in kızı Yasin Kadıoğlu, mutluluklar diledi. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu